Elektronická žákovská kniha

Od 4.9.2017 naše škola nahrazuje papírové žákovské knihy za elektronické. K tomu využíváme systém ŠKOLA ONLINE. Elektronická žákovská kniha je zavedena pro všechny ročníky. Omluva absencí zůstane nadále v papírové podobě.
Rodiče a žákonní zástupci obdrží PIN pro první přihlášení prostřednictvím žáků od třídních učitelů.

Návod pro první přihlášení
1. PIN pro první přihášení obdrží zákoný zástupce od třídního učitele.
2. Otevře webovou stránku http://www.skolaonline.cz/
3. Vpravo nahoře klikne na VSTUP DO ŠKOLY ONLINE.

1krok

4. Objeví se možnosti přihlášení v okně. Kliknětě na Registrace žáků a rodičů.

2krok

5. Objeví se podmínky užívání. Je nutné si je pozorně přečíst a poté potvrdit souhlas.

3krok

6. V dalším kroku je nutné vyplnit jméno a příjmení žáka a zadat PIN předaný třídním učitelem.

4krok

7. Poté bude pokračovat ve volbě přihlašovacího jména a hesla. Po zvolení se můžete přihlásit a vstoupit do systému.
8. Nyní už je váš účet aktivní a můžete ho používat.

PIN je důvěrná informace a v žádném případě by neměl být znám nikomu jinému kromě Vás. Ihned po úspěšném dokončení registrae bude PIN zablokpván, aby jej nemohla opakovaně použít neoprávněná osoba.

Každý zákonný zástupce je povinnen počínaje školním rokem 2017/2018 se informovat o prospěchu a chování svého ditěte prostřednictvím tohoto systému.

V systému jsou zadávány známky. Avšak je nutné brát v úvahu, že výsledná známka není jejich aritmetickým průměrem.